Cem Akkılıç’a şerefsiz diyen bedelini öder


Bir süredir sanal âlemin dinci bülbülleri sahte profiller açıp; Cem Akkılıç şerefsizi başlıkları atarak Flickr sitesine montaj fotoğraflar yüklüyorlar. Fotoğrafların çoğunluğu şahsıma ve Türk Ordusu’na hakaretleri oluşturuyor.

Kalem tutmayı bilmeyen bu şeref yoksunu dincilerin bir kısmını ortaya çıkarttık. Sosyal Medya’da Murat Kemer isimli bir şerefsiz var!..

Atatürkçü profili açarak insanları kandırabileceğini sanan bu zavallının ipliğini Bursa pazarına çıkarttık. Bursa pazarı diyorum; çünkü bu şerefsiz Bursalı.

Flickr’da açtığı iki ayrı profilide kapattırdık. Yediği tokat yetmemiş olacak ki bu defa You Tube’da bir kanal açarak Cem Akkılıç ismini kirletebileceğini sandı. T.S.K'ya hakaret içeren videolar hazırladı. Kanalı kapattırıp bir tokat daha salladık şerefsize.

Bursalı İslamcı M. Kemer hakkında buradan bilgi alabilirsiniz.

Sanal ortamın bir diğer iftiracısı Yeni Akit isimli Yahudi menşeli internet sitesidir.

Cem Akkılıç şerefsizi diye başlık yapıp, iftira ve kin akıtan Fahrettin Dede isimli kişiye da gereken cevap burada verildi.

Kısacası; yüreği, bileği, zekâ kapasitesi düşük olup, iki kelimeyi bir araya getiremeyen dincilere gereken en sert tepkiyi veriyoruz ve asla bedelsiz bırakmayacağız.

Sanal dünyada Cem Akkılıç’a şerefsiz diyen bedelini öder…

Bedel ödeyenler kendilerini çok iyi biliyor.

Cem Akkılıç
14 Ağustos 2012

http://cemologyonuncukoy.blogspot.com/